Ubytování Český ráj - Kacanovy

 • Česky
 • English
 • Deutch
 • Úvod
 • Apartmány a ceny
 • Kontakty a mapa
 • Fotogalerie
 • Zajímavosti v okolí
 • Aktivní odpočinek
 • Sport, turistika, aktivní odpočinek

  Okolí Kacanov nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku, pěší turistiku, horolezectví, koupání a vodní sporty, ale také pro rybaření či houbaření. V zimě je Český ráj ideální pro běžkaře, zima propůjčuje zdejší krajině nezaměnitelné kouzlo. Doslova rájem běžkařů jsou pak blízké Jizerské hory.

  Cykloturistika, cyklotrasy, cyklostezky

  Pro příznivce cykloturistiky je v regionu Český ráj k dispozici mnoho zajímavých tras, a to jak náročných pro zdatné cyklisty, tak pro rodinné výlety s dětmi. Trasy jsou vedeny turisticky zajímavými oblastmi s využitím silnic s menší frekvencí provozu. Pro úschovu jízdních kol je k dispozici garáž (zdarma).

  Další informace: cesky-raj.info, ceskehory.cz

  Pěší turistika

  Pro milovníky pěší turistiky je v Českém ráji připraveno nespočet značených turistických tras a naučných stezek, které vás zavedou na všechna krásná místa Českého ráje a pomohou vám tak zblízka poznat celý region.

  Další informace: cesky-raj.info

  Koupaliště Kacanovy

  Koupaliště Kacanovy200m od domu se nachází plavecký bazén se skluzavkou a s částí určenou pro neplavce. U bazénu je dětské brouzdaliště a venkovní sprchy. Dále je v areálu volejbalové hřiště, betonový stůl na stolní tenis a stolní fotbal. Míče a různé sportovní náčiní lze za drobný poplatek zapůjčit v občerstvení.

  Přibližná vzdálenost: 200 m

  Horolezectví - Hruboskalské skalní město (Skalák)

  Hruboskalské skalní město je mezi horolezci jakýmsi nekorunovaným králem lezeckých oblastí Českého ráje. Přes 400 věží tady dosahuje výšky až 55 metrů a jsou "namačkány" na poměrně malém prostoru. Pro horolezce zde platí přesně stanovená pravidla, které je třeba pro zachování těchto přírodních krás dodržovat (zákaz lezení za mokra a 48 hodin po dešti, zákaz používání pomůcek, které skálu poškozují).

  Přibližná vzdálenost: 3 km

  Další informace: hruboskalsko.cz

  Lyžování v Jizerských horách - areály Ještěd, Bedřichov a Severák

  Ski areál JeštědSki areál Ještěd patří s 9km sjezdovek mezi největší střediska v ČR. Sjezdové tratě jsou vhodné pro rodiny s dětmi, ale také pro velmi zkušené a náročné lyžaře. Skiareály Bedřichov a Severák disponují lyžařskými tratěmi vhodnými pro rodiny s dětmi. Výhodou jsou nízké ceny a parkování zdarma. Jizerské hory jsou doslova rájem pro běžkaře - Jizerská magistrála nabízí 80km běžkařských tratí.

  Přibližná vzdálenost: 30 km po dálnici

  Další informace: skijested.cz, skijizerky.cz

  Kroužky a další aktivity pro vaše děti

  Na portálu Kroužkuj.cz můžete objevit kroužky, sport a další aktivity pro děti. Na Kroužkuj.cz je vše jednoduché a přehledné.

  Další informace: krouzkuj.cz

  Website Monitored by www.dotcom-monitor.com